Narożniki nowoczesne – idealne meble do salonu

Narożniki nowoczesne – idealne meble do salonu

Urządzenie salonu może sprawiać dużo radości, jednak jest to również ogromne wyzwanie. Nie ma bowiem w domu drugiego pomieszczenia, które ma służyć zarówno domownikom, jak i gościom. Musi więc z jednej strony pełnić funkcję reprezentacyjną, z drugiej zaś strony odpowiadać potrzebom domowników. Doskonale zarówno w mniejszych, jak i nieco większych wnętrzach sprawdzają się narożniki nowoczesne. W sklepach jest ich tak duży wybór, że każdy właściciel mieszkania z pewnością dopasuje idealny dla siebie.

Z funkcją spania i bez

Narożniki nowoczesne można podzielić na wiele rodzajów, jednak na pierwszy plan wysuwa się podział dotyczący funkcji spania, jaką miałby dodatkowo posiadać narożnik. Jest to bowiem pierwsze pytanie, jakie zadaje klientom w sklepie meblowym sprzedawca. Narożniki nowoczesne z funkcją spania doskonale sprawdzają się w małych wnętrzach. Chodzi bowiem o to, że domownicy mogą na nich zarówno odpoczywać, jak i spać w nocy. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają sypialni w swoim mieszkaniu. Narożnik z funkcją spania sprawdzi się również wtedy, gdy w danym mieszkaniu często nocują goście. Zazwyczaj nie ma dla nich wydzielonych osobnych pokoi, zatem można ich dzięki narożnikowi położyć w sypialni. Narożniki z funkcją spania są bardzo wygodne, stąd nie ma przeszkód, aby wygodnie spędzić na nich noc. Jeśli jednak domownikom nie jest potrzebne dodatkowe miejsce do spania, mogą się oni zdecydować na narożnik bez funkcji spania. Będzie on nie tylko funkcjonalną, ale i piękną ozdobą wnętrza.

Wygoda utrzymania

Nowoczesne narożniki charakteryzują się tym, że wykonane są z materiałów bardzo wytrzymałych, które dodatkowo łatwo utrzymać w czystości. Dzięki temu nie trzeba martwić się, że za jakiś czas skóra zacznie pękać, a zamsz będzie się mechacił. Co więcej, wylany sok czy kawa nie będą stanowiły problemu. Niektóre narożniki wyposażone są w funkcję fotela dzięki rozwijanemu podnóżkowi. Domownicy mogą więc wygodnie się na nich rozsiąść, rozsuwając podnóżek i zagłówek. Narożniki są tak wyprofilowane, że z pewnością każdemu będzie na nich wygodnie. Ile kosztują narożniki nowoczesne? Ceny są bardzo różne i wahają się w przedziale od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Wszystko zależy od dodatkowych funkcji narożnika oraz jego wielkości. Droższe z pewnością będą również modele wykonywane na specjalne zamówienie, jednak są one idealnie dopasowane do danego wnętrza. Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla małych mieszkań, w których nie mieszczą się standardowe narożniki. 

Nowoczesne narożniki znajdziesz na stronie https://moonmeble.pl/meble/narozniki/narozniki-nowoczesne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.