Metoda ultradźwiękami – przedłużanie i zagęszczanie włosów u fryzjera

Metoda ultradźwiękami – przedłużanie i zagęszczanie włosów u fryzjera

Chcąc przedłużyć włosy profesjonalnie, z całą pewnością uda nam się to wybierając na wizytę do salonu fryzjerskiego. Opcji przedłużania włosów jest co nie miara i nie łatwo się w tym wszystkim odnaleźć. Aby zdecydować się na tą właściwą, warto przed spotkaniem z fryzjerem poczytać trochę oraz upewnić się, że oferowany zabieg będzie właściwy dla Twoich włosów. W dzisiejszym artykule skupimy się na jednym z wybranych zabiegów, który możesz wykonać w większości salonów. Jest nią metoda ultradźwiękami, czyli jedna z najnowocześniejszych metod obecnie, dzięki której spełnisz swoje marzenie o długich włosach, bez konieczności ich zapuszczania. Dlaczego zdecydowaliśmy się omówić właśnie tą metodę przedłużania włosów? Na tą decyzję wpłynęła jej niewątpliwie rosnąca popularność oraz bezpieczeństwo, jakie gwarantuje nam podczas przedłużania i zagęszczania włosów. Aby dowiedzieć się więcej na temat tej metody, koniecznie sprawdźcie artykuł do samego końca.

Jak wygląda zabieg ultradźwiękowy na włosy?

Do wykonania zabiegu fryzjer korzysta ze specjalnego urządzenia, dzięki któremu jesteśmy wstanie wytworzyć fale energetyczne. Ten rodzaj łączenia powoduje, że włosy naturalne z doczepionymi pokrywają się w pewnym odcinku tak, że nie jesteśmy wstanie tego zauważyć na powierzchni naszych włosów.

Zalety przedłużania włosów metodą ultradźwiękami

Według naszej opinii, przedłużanie włosów właśnie tą metodą w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku jest bezkonkurencyjne. Jest to spowodowane między innymi z kilku powodów. Pierwszym z nich jest bezpieczeństwo dla włosów naturalnych. Ultradźwięki to nie przypadkowa energia, która jest wykorzystywana do złączenia włosów. Podczas zabiegów ultradźwięki są bardzo delikatne, które w żaden sposób nie uszkadzają struktury włosa. Między innymi dlatego włosy doczepiane w ten sposób są najlepszą propozycją dla pań, które po licznych zabiegach fryzjerskich jak farbowanie, prostowanie czy lokowanie, posiadają osłabione pasma. Posiadając zatem włosy o niezbyt dobrej kondycji, warto zastosować właśnie tę metodę.

Kolejna zaletą, która zachęca nas do skorzystania właśnie z tej metody jest trwałość uzyskanych efektów. Ultradźwięki to jeden z lepszych sposobów na trwałe utrzymanie się pasm doczepionych do włosów naturalnych. Efekt, który może utrzymać się po wykonaniu już jednego zabiegu w salonie utrzymuje się nawet przez 6 miesięcy. Nic zatem dziwnego, że metoda ultradźwiękami zyskuje na sławie i jest najchętniej wybierana na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.