Czy case’y na telefon naprawdę ochraniają urządzenie?

Czy case’y na telefon naprawdę ochraniają urządzenie?

Według sondażu przeprowadzonego na zlecenie T-Mobile prawie połowa wszystkich właścicieli smartfonów miała zgubione, skradzione lub uszkodzone telefony. W przypadku właścicieli smartfonów, którzy uszkodzili telefony, 37% podrapało ekran, 29% rozlało na niego drinka, 29% upuściło go ze schodów, a 20% upuściło go w toalecie. Wielu z użytkowników nie decyduje się na case’a ze względów estetycznych. W takim przypadku warto zdecydować się na zakup case’a na telefon z własnym nadrukiem.

Odpowiednia ochrona smartfona

Ochrona smartfona za pomocą etui nie stanowi problemu dla wielu właścicieli telefonów. Inni posiadacze smartfonów nie sądzą jednak, że ochrona etui na smartfony to wszystko, czego potrzeba. Po pierwsze, żadna obudowa smartfona nie może całkowicie chronić twojego telefonu przed uszkodzeniem. Etui na smartfony również zwiększają objętość telefonu i mogą ukryć fajne aspekty projektu urządzenia. Jeśli nie jesteś bardzo ostrożny, obudowa może nawet uszkodzić telefon. Zanieczyszczenia mogą zostać uwięzione między obudową, a telefonem i zarysować wykończenie urządzenia. Pokrowce na smartfony, które zapewniają najlepszą ochronę, mogą być drogie, zwłaszcza że zwykle trzeba kupować nowy za każdym razem, gdy zakupisz inny telefon. Wreszcie obudowy smartfonów mogą zakłócać dokowanie. Trudno jest wyciągać telefon z futerału za każdym razem, gdy chcesz podłączyć go do samochodu lub domowego zestawu stereo.

Case na telefon z własnym nadrukiem

Z drugiej strony istnieje wiele dobrych powodów, aby używać etui na smartfona. Jeśli jesteś dobry w utrzymywaniu go w czystości, aby brud i zanieczyszczenia nie gromadziły się między telefonem, a obudową, obudowa smartfona zwykle dobrze zabezpieczy telefon przed zarysowaniami. Etui na smartfona może również zapewnić pewną ochronę, jeśli upuścisz telefon. Chociaż obudowa smartfona może nie wyglądać tak fajnie, może pomóc w utrzymaniu wszystkich jego części. Upuszczenie telefonu może nie spowodować widocznych uszkodzeń, ale bez futerału łatwo jest uszkodzić obiektyw aparatu smartfona. Ponadto, w przypadku niektórych smartfonów z eleganckimi wykończeniami, przyczepna obudowa może przede wszystkim powstrzymać Cię przed upuszczeniem telefonu. Na rynku dostępnych jest kilka wodoodpornych etui na smartfony.

Jednak najlepszą możliwością na to, by przekonać się do użytkowania pokrowca jest możliwość jego indywidualnego zaprojektowania. Case na telefon z własnym nadrukiem to propozycja dla osób, które nie lubią klasycznych rozwiązań i codziennie chcą się cieszyć z spersonalizowanych przedmiotów codziennego użytku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.