Buty równie wygodne, co modne? Postaw na ponadczasowe botki!

Buty równie wygodne, co modne? Postaw na ponadczasowe botki!

Wygodne, stylowe, a przy tym trwałe? Takie bez wątpienia powinny być idealne buty. Rodzi się jednak pytanie, które z nich rzeczywiście zasługuje na takie miano i gdzie je kupić? W końcu półki w sklepach obuwniczych, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych wręcz uginają się pod naporem rozmaitych modeli. Są na szczęście miejsca, które nie tylko skutecznie opierają się zmieniającym trendom, ale dodatkowo zachwycają komfortem i uniwersalnością swojego obuwia. O czym mowa? Oczywiście o botkach, których szeroki wybór oferuje Wam Hurtownia butów w Wólce Kosowskiej.

Co to za model? 

Botki to specyficzny rodzaj obuwia, którego cechą charakterystyczną jest cholewka sięgająca za kostkę. Poza tym, zaskakuje ogromną różnorodnością, dzięki czemu nie tylko umożliwia swobodny dobór do każdej grupy wiekowej (w ofercie botków idealną opcję znajdą dla siebie zarówno nastolatki, jak i dojrzałe panie), ale również okazji. Oryginalne, stylowe i szalenie modne! To buty, których zalety posiadania można byłoby mnożyć godzinami! Jakie fasony warto mieć w swojej szafie? Wiele zależy od gustu i własnych upodobań modowych. Niektóre panie nie mogą oprzeć się urokowi sznurowanych, przypominających glany modeli, o militarnym, nieco surowym wyglądzie. Inne z kolei wolą delikatniejsze propozycje, np. botki na słupku czy szpilce. Jeszcze inne, decydują się na proste modele, koniecznie na płaskiej podeszwie, doceniając ich niewiarygodny potencjał użytkowy. Jedno pozostaje pewne, botki to buty, które spełnią oczekiwania wszystkich kobiet – niezależnie od tego, ile mają lat i jakie są ich preferencje estetyczne. 

Jak to jest z tą sylwetką? 

Choć zainteresowanie botkami z roku na rok nie maleje, wiele kobiet boi się po nie sięgnąć w obawie przed optycznym skrócenie sylwetki? Czy te wątpliwości są uzasadnione? Rzeczywiście, to bowiem obuwie, które może zaburzyć proporcje ciała. Czy to oznacza, że trzeba z niego rezygnować? Oczywiście, że nie! I dotyczy to nie tylko wysokich pań, ale wszystkich – bez wyjątku! Warto tylko wcześniej zastosować kilka skutecznych trików modowych, które nie dość, że nie skrócą sylwetki to dodatkowo ją wydłużą! Brzmi niewiarygodnie? A jednak! Jeden z najprostszych sposobów zaleca zakładania rajstop lub spodni w tym samym kolorze, co obuwie. Kolejnym, równie skutecznym patentem jest kupowanie modeli na obcasie – na szpilce lub wygodnym słupku. Dzięki nim, nie tylko nie zaburzymy sylwetki, ale dodatkowo dodamy jej centymetrów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.